Vánoční schůzka

15.12.2009

Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak jsme si tu naší poslední letošní schůzku udělaly hezky klidnou a pohodovou. Nejdřív jsme se zamyslely: co se mi nedaří, kde je moje slabá stránka, co bych na sobě chtěla změnit? Z této analýzy jsme pak vytvořily předsevzetí na další rok. Tak schválně, komu se podaří předsevzetí dodržet?

K Vánocům patří koledy, a tak než jsme se pustily do rozdávání dárků, kterých se letos pod stromečkem sešla celá hromada, zazpívaly jsme si jich hned několik. Stromeček byl letos poprvé ozdoben skleněnými koulemi, barevnými světýlky a lametami. A ještě něco bylo letos nové: byla to první vánoční schůzka, na které byly dohromady světlušky i skautky. Když už jsem u skautek, musím zmínit, že ten největší dárek pod stromečkem byl právě od nich. Byly to nové závěsy, které naší klubovnu ozdobí hned od nového roku.

I ostatní dárky byly moc hezké, myslím, že každým rokem jsou hezčí a hezčí. Vzpomínám si, že jsem ve změti vánočních papírů a mašlí zahlédla krásné barevné bloky, tužky s gumou ve tvaru srdíčka, hrneček, plastové oko  , světluškovskou nášivku na kroj a další dárky.

Nakonec schůzky jsme si zahrály živé pexeso, pak jsme si popřály hezké Vánoce a hodně štěstí do dalšího roku, zakřičely jsme všechny naše pokřiky a vydaly jsme se ven do třeskuté zimy. Tak ahoj v příštím roce!