Karneval

7.3.2017

Původně jsme letos vlastně žádný karvela pořádat nechtěly. Měly jsme pocit, že karnevalů mají děti spoustu. Jenže se nakonec ukázalo, že tomu tak není, když jsme to tak mezi řečí řekly světluškám na schůzce. A tak si ho uděláme! Jó, já chci karneval!

Zadání znělo: přijď v masce a přines něco dobrého. Když jsme se všechny sešly, chtěly jsme jako vždy nejprve přivítat masky, kterých byla plná klubovna. Jenže masky nemasky, mlsky jsme přivítaly ještě dříve! Všechno jsme si nandaly na mísy a debužírovaly, dokud jsme neměly pocit, že jsou bříška šťastná (později možná nešťastná, když splácala všechny ty sladkosti a slanosti), a můžeme konečně vyžadovat nějaké soustředění. Masky se vlastně v průběhu korzování po mísách představily tak trochu samy, takže to bylo pak o to zábavnější.

Pak jsme udělaly turnaj ve šlapání na balónky, soutěžily jsme v pojídání kyselých žížal, nakonec si pro nás skautky připravily dvě reklamy – s použitím nejmodernějších marketingových technologií se nám snažily prodat nejrůznější super vychytané věci, které nám v žádném případě nesmí chybět, a je třeba si je objednat teď hned, protože akce trvá jen hodinu, a už nikdy v životě se nebude opakovat 🙂