Podzimní prázdniny v Lomech u Jindřichova Hradce

26. – 30.10.2013

Letošní podzimní prázdniny se nám moc vyvedly. Strávily jsme je v Lomech u Jindřichova Hradce. Po sobotní cestě jsme se ubytovaly v zařízení Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy a pak jsme vyrazily na krátkou procházku. Večer jsme hrály hry.

V neděli dopoledne jsme vyráběly ptáky z potravinové folie a papíru. Vráběly jsme je celé dopoledne. Po obědě jsme šly na výlet, ze kterého jsme se vrátily až za tmy. Výlet nás zavedl na Vysoký kámen. Podzimní příroda České Kanady nás okouzlila. Večer jsme si zazpívaly a vedoucí nám zahráli divadlo, které jsme si zapamatovaly, protože ho příště budeme hrát my.

Pondělí bylo ve znamení celodenního výletu. Cestou jsme hrály spoustu her. Bylo krásné teplé počasí, takže jsme se ještě mohly vyhřívat na mezích. Večer jsme hrály na upíry.

V úterý se zhoršilo počasí, takže jsme výlet udělaly kratší. Odpoledne jsme pak šly ven postavit našim papírovým ptáčkům hnízdečka. Jak se nám to povedlo, se můžete podívat na obrázcích. Večer jsme hrály divadla, společenské hry a zpívaly jsme.

Ve středu dopoledne jsme se už balily. Protože venku prošelo, zahrály jsme si pak ve zbytku dopoledne turnaj pinkané s nafukovacími míčky.