Aktuálně z tábora IIIčtvrtek 26.7.2012

Ahojda všichni!

Třetí a letos poslední zápis z Pampeliškové louky je tady. Od pondělka se stihlo udělat hezky, zatáhnout a opět se vyčasit. V porovnání s počasím z minulého týdne je ale báječně a možná se i trochu opálíme. Všichni jsme zdraví a je nám fajn. Kromě jedné zlomené nohy nehlásíme žádný vážnější úraz (musíme zaklepat!!!). Tímto zdravíme Týnku a Beruška (i my všichni ostatní) přeje, ať se brzy uzdravíš!

V pondělí jsme s Mrakoplašem potkali Lady Sibylu, které se zatoulali její bahenní dráčci. Šli jsme po jejich stopách až ke vchodu do jeskyně, kterou strážili trpaslíci. Museli jsme si s nimi zahrát dračí doupě, aby nás pustili do jejich podzemí, kde jsme nakonec všechny draky našli. V úterý večer nás Mrakoplaš provedl nočními ulicemi Ankh-Morporku, kde jsme potkali Patricije. Tomu cech zlodějů ukradl nově upravené zákony a změnil je po své vůli. Museli jsme všechny zákony najít a opravit, aby byly správně.

Dnes na nás vybafl barbar Cohen, který si chtěl ověřit naše síly, a tak jsme vzájemně bojovali v ringu. Člověk by ani nevěřil, kolik v sobě našly světlušky a skautky síly!

Večer nás čeká slavnostní táborový oheň, po kterém budou nováčci světlušek a skautek skládat skautský slib.

Zdravíme a těšíme se, až se zase uvidíme s rodinou a miláčky.